Циліндри для замків RS3 S

Циліндри RS3 S — це найкраще, що пропонує CISA

rs3-sЦиліндры RS3 S ідеальні для застосування в житлових приміщеннях. Це чудовий вибір для виробників сталевих дверей. Циліндри RS3 S широко застосовуються для управління доступом, дозволяючи створювати складні багаторівневі майстер-системи для офісних будівель, торгових центрів, навчальних закладів та лікарень.

Характерні особливості:

rs3-s-uk– Дублікати ключів можуть бути виготовлені тільки на фабриці CISA після пред’явлення Security Card

– Ще складніше виготовити нелегальну копію завдяки новій формі рухомого елемента

– Нова голівка ключа «ALI» з красивого й міцного прозорого пластика

Циліндри для замків RS3 S: Опис

Циліндри для замків RS3 — це циліндри з реверсивним запатентованим ключем, що мають індивідуальну карту коду ключа.

Циліндри для замків RS3 — це унікальні циліндри з радіально розташованою системою пінів, при якій 19 пінів розташовані у п’ять рядів. Завдяки запатентованому ключеві й карті коду ключа, а також завдяки тому, що заготовки ключів не поширюються на ринку, дублікат ключа до циліндра RS3 S можна зробити тільки на самому підприємстві Cisa.

Завдяки великій кількості пінів і, в особливості, їх зменшеному розмірові й радіальному розташуванню, циліндри для замків RS3 S забезпечують високий опір розтину методом бампінга.

RS3 S також забезпечує високий ступінь захисту від техніки розтину за допомогою виготовлення зліпків ключів. Але, крім максимального рівня безпеки при виготовленні дублікатів ключів, циліндри для замків RS3 S відрізняються від інших своїми більш широкими можливостями створювати максимальну кількість комбінацій, що дозволяє вирішити найрізноманітніші завдання при створенні систем контролю доступу.

Циліндри для замків володіють всіма необхідними характеристиками, що відповідають найвищим ступеням нормативу EN 1303, яким повинні відповідати броньовані двері, класифіковані від 4-го до 6-го ступеня за нормативом EN 1627.

Технічні характеристики циліндрів RS3 S (англ.)

Various Cylinders RS3 S