Циліндри для замків Astral Tekno

astral-teknoБезпека, пов’язана з конструкцією циліндра

– Захист від розкриття методом «бампінгу» реалізований завдяки системі «BKP» — (Bump Key Power).

– Захист від розкриття з використанням воскових зліпків реалізований завдяки системі BKP і пружинам з прогресивною навивкою із двох видів сплаву.

– Захист від висвердлювання забезпечений конструкцією циліндра — всі піни і контр-піни виготовлені з загартованої хромованої сталі.

– Захист від вдавлення зебезпечений випинанням частини кулачка (CAM).

Безпека, пов’язана з ключем

– Нова форма заготовки ключа запатентована для забезпечення високоефективного захисту від нелегального копіювання ключів.

– До комплекту кожного циліндра входить Карта Безпеки Security Card, призначена для пред’явлення в авторизованих сервіс-центрах CISA для виготовлення дублікатів ключів.

– 10 кодових штифтів (пінів), розташованих у 2 ряди.

– Понад 1.600.000 теоретичних комбінацій коду ключа.

Можливості створення майстер-систем

Кодова частина циліндра, яка складається з 10 пінів, надає широкі можливості для створення майстер-систем (до 63000 циліндрів в системі).

Надійність

До 100.000 робочих циклів за результатами випробувань.

Сертифікація

ГОСТ — Росія

Патенти

– ЕР 1 867 810 В1

– Пристрій захисту від «бампингу» (BKP): патент PCT/W02007/074163A1

Застосування

Циліндри Astral Tekno ідеально підходять для застосування в тих місцях, де потрібне забезпечення безпеки середнього рівня: для масової комплектації сталевих дверей, встановлення в житлових приміщеннях, магазинах та невеликих офісах. Крім цього, переваги механізму секретності циліндра Astral Tekno передбачають можливість створення широких майстер-систем для офісів великих компаній, торгівельних центрів, університетів, лікарень, поєднуючи керування доступом і чіткий контроль за копіюванням ключів.

Усі характеристики Astral Tekno