Цилиндри для замків AP3 S Modulo

Перший модульний циліндр з сердечником, який можна зібрати менш, ніж за 60 секунд

ap3-s-modulo

AP3 S Modulo — перший модульний циліндр, який можна зібрати менш, ніж за хвилину.
ap3-s-modulo-01-ukНезалежно від товщини дверей і положення замка, AP3 S Modulo забезпечує швидку установку завдяки модульній системі і попередньо зібраним подовжувачам.

Технічні характеристики

Циліндр

– 11-пінова (6 активних, 5 пасивних пінів) кодова система.
– Корпус з латуні з пластинчастим пакетом по всій довжині циліндра (за винятком напівциліндрів, накладних та інших різних циліндрів).
– Вставки з латуні.
– Самозмащувальний кулачок DIN з вигорілої сталі.
– Піни та контрпіни з цементованої сталі.
– Пружини з фосфористої бронзи і сталі.

Ключ

– Реверсивний, плескатий з альпака.
– Кодова нумерація на головці.
– Товщина ключа 2,9 мм.
– Нарізка 0,48 мм.
– Сумісність із захисною накладкою.

Оздоблення

– Стандартне, з нікельованої латуні, яка попередньо піддається піскострумінному очищенню (озд.12).
– За замовленням: полірована латунь (озд. 66).

Установка менш, ніж за хвилину

ap3-s-modulo-02AP3 S Modulo готовий до експлуатації: спеціальна система з випробуваними модулями з попередньо нанесеною кодовою нарізкою, обладнаними в’язкою ключів і картою коду ключа Security Card. Попередньо зібрані подовжувачі роблять AP3 S Modulo першим модульним циліндром із сердечником, який встановлюється менш, ніж за одну хвилину.

AP3 S Modulo є ідеальним рішенням для швидкого встановлення високонадійних циліндрів в житлових об’єктах та на броньованих дверях. Щодо систем контролю доступу, циліндр являє собою хороший варіант рішення для підприємств, торгових центрів, університетів і лікарень, незалежно від товщини дверей.

ap3-s-modulo-03

Швидке встановлення

AP3 S Modulo дозволяє швидко здійснювати установку на місці без необхідності виїзду до клієнта для проведення попереднього огляду, із скороченням часу і витрат.

ap3-s-modulo-04

Комплект SOLUTION PARTNER

Валіза CISA містить компоненти та необхідний інструмент для монтажу й установки.


AP3 S Modulo

Жодних компромісів у питаннях безпеки

ap3-s-modulo-05

Надійність циліндра

У AP3 S Modulo незмінною залишається ступінь захисту від виламування та витягування циліндра завдяки сердечникові, який забезпечує підвищений опір зламуванню: +40% порівняно з традиційними циліндрами. AP3 S Modulo забезпечує ті ж самі характеристики опору розкриттю, що й AP3 S, завдяки запатентованому металевому сердечникові, виконаному з двох матеріалів, якого видно навіть коли циліндр встановлений на двері.

Характерні елементи

– Високий ступінь захисту від «бампінга» або ударів завдяки механізму BKP.
– Високий рівень захисту від техніки відкривання зліпками ключів, завдяки механізму BKP та спеціальній конфігурації пружин.
– Підвищена міцність на висвердлювання завдяки піновій кодовій системі з загартованої сталі (всі піни, контрпіни та штифти розташовані по обидва боки циліндра).

Патенти

– Ключ:  PCT/EP99/07611.
– Сердечник:  B02003U000006.
– BKP:  PCT/W0 2007/074163 A1.
– Подовжувальні вузли:  зареєстрований патент.

AP3 S Modulo

Рішення для збільшення бізнесу з невеликими складськими запасами

ap3-s-modulo-06Збільште ваш бізнес, оптимізуйте складські запаси!

AP3 S Modulo через свою конфігурацію надає можливість збільшення бізнесу, не вимагаючи при цьому значного поповнення складських запасів, скорочуючи ризик утворення залишків і покращуючи сервіс, що надається клієнтові.

Справді, завдяки модульній конфігурації середнє капіталовкладення на асортимент з 10 циліндрів п’яти розмірів скорочується як мінімум на 20% порівняно з тим, скільки довелося б інвестувати на придбання AP3 S тих же розмірів.

Крім того, модульна конфігурація у розібраному стані дозволяє сервісним центрам CISA Solution Partner Sistemi e Duplica надавати повне і всеосяжне обслуговування, як при першій поставці майстер-систем, так і при післяпродажному обслуговуванні.

З AP3 S Modulo легкий бізнес — малі інвестиції на користь клієнта!

Технічні характеристики циліндрів AP3 S Modulo (рос.)