Про компанію CISA

Луиджи Буччи

Луїджі Буччі

Історія CISA позначена знаменитими патентами, досягненнями і здобутками, якщо коротко, то це — історія лідера. Свій початок вона веде з 1926 року, коли була заснована італійцем Луїджі Буччі.

Незважаючи на те, що під час Другої Світової Війни через зруйнування заводу було зупинено виробництво у Флоренції, вже в 1944 році воно поновилося на новому заводі в містечку Фаенца (провінція Равенна).

cisa_historyУ 70-х роках виробнича потужність CISA стрімко зросла завдяки запуску заводів в Монсанполо дель Тронто (провінція Асколі-Пічено) і Тавернелле (провінція Перуджія).

Експансія CISA в Європу почалася в 1983 році з відкриття заводу в Іспанії. І в 1992 році продовжилася придбанням заводу Bricard у Франції, а також відкриттям представництва і підприємства у Великобританії.

Подальше завоювання міжнародного ринку проходило швидкими темпами завдяки придбанню вже діючих компаній і створенню нових в Албанії, Колумбії, Франції, Великобританії, Голландії, Росії, США, Сінгапурі, Іспанії, Південній Африці і Венесуелі.

cisa_history_2Сьогодні CISA є частиною багатопрофільної промислової компанії Ingersoll Rand (США), яка 24 січня 2005 року оголосила про придбання нею повного пакету акцій компанії CISA (Cisa увійшла до складу підрозділу «Security & Safety»).

Асортимент продукції CISA налічує більше 30.000 найменувань, починаючи від простих замків і закінчуючи складними системами безпеки. Продукція CISA завжди проходить найсуворіші випробування на функціонування, термін служби і зламостійкість. Це прагнення до якості було винагороджено в 1994 році сертифікацією ISO 9001.

Представництво в Україні

В Україні продукцію Cisa представляє фірма «Maverik International», керівником якої є італієць Ігор Фаранда. Крім продукції Cisa, компанія «Maverik International» є також дистриб’ютором цілої низки італійських виробників. Серед них — виробник високоякісних кульових кранів Bugatti (Bugatti Valvosanitaria S.r.l.).

Також фірма представляє в Україні елітні дверні ручки від провідних світових дизайнерів під торгівельними марками «Valli&Valli» та «Fusital».

Крім цього, у фірми-імпортера «Maverik International» є проект під назвою «Італійське тепло», створений з метою дати можливість українським сантехнікам придбати справжні італійські компоненти для систем опалення по прийнятній ціні.