Циліндри для замків CISA

Каталог CISA 2018

Оплата частинамиПропонуємо Вашій увазі англомовний оновлений каталог продукції CISA, до якого увійшли нові моделі замків, циліндрів.
Електронну версію можна скачати тут.
Також Ви маєте можливість замовити друковану версію каталогу.

Ігор Фаранда - авторизований представник CISA в Україні

Ігор Фаранда – авторизований представник CISA в Україні


Директор компанії Maverick International, Ігор Фаранда, є авторизованим представником CISA в Україні, про що свідчить сертифікат, виданий 17 червня 2020 року.

Як відчинити двері, якщо зсередини є ключ у замку?

Надійний замок гарантує неможливість зайти злодіям у квартиру, але інколи буває так, що навіть власник квартири не може в неї попасти. Наприклад, коли в квартирі знаходиться хвора людина, яка не має змоги підійти до дверей, а в замку зсередини вставлений ключ.

Звичайні циліндри не можна відчинити авторизованим ключем, коли інший ключ знаходиться з іншого боку циліндра.

Щоб запобігти таким ситуаціям… Читати далі…

Циліндри для замків CISA

Ласкаво просимо до світу CISA (Чіза) — компанії, що займає провідні позиції в Європі на ринку замикаючих систем і систем контролю доступу та входить до групи Allegion. Allegion Plc є постачальником продуктів безпеки і рішень для дому та бізнесу. Крім CISA, до неї входить 27 глобальних брендів. Компанія має капітал $2 млрд і близько 8000 чоловік. Allegion продає свою продукцію в більш ніж 120 країнах по всьому світу.

Надійність броньованих дверей

CISA — це лідер з-поміж європейських замків та систем управління доступом. CISA постійно працює над тим, аби захистити Ваш світ.

Ви міркували над тим, чи можете почуватися цілком безпечно за Вашими сталевими дверима? Безперечно, сталеві двері – захист чудовий, але лише тоді, коли у них вмонтовано надійний замок. CISA надає можливість вибрати той замок, який влаштує саме Вас. Вибрати неважко, для кожного типу дверей є своє рішення.

Безпека Вашого будинку є важливим питанням для нас. CISA завжди була в аванґарді боротьби проти найвиточеніших, найновіших методів зламу замків. Ми завжди слідкуємо за ситуацією і на кожний спосіб зламу замків CISA має відповідь. Серед нових можливостей, які посилюють ефективність броньованих дверей — новий замок із системою блокування під час зламу циліндра — Revolution Pro.

Завдяки уважному відношенню до запитів споживачів, разом з постійними інвестиціями в дослідження та розвиток, Cisa є провідним підприємством із застосування інноваційних технологій та за стандартами якості.

Постійний аналіз різних технік розкриття циліндрів і підробки ключів є частиною пріоритетних завдань фірми CISA, яка задовольняє численні вимоги клієнтів, завдяки інноваційним рішенням у галузі експлуатаційних і технічних характеристик циліндрів.

Циліндри та ключі з прадавніх часів є для людини основними критеріями безпеки, надійності та захисту.

Циліндри для замків RS3 S

Циліндри для замків RS3 S — найкраще, що пропонує CISA

Безпека — це життєва потреба людини захищати свої цінності і самого себе як вдома, так і на роботі. Тому кожні двері повинні мати безпечну і надійну запірну систему. Основою надійності будь-яких дверей є циліндр і ключ. Знайти рішення, найбільш відповідне запитам клієнта, — це означає довести свій професіоналізм і завоювати довіру клієнта. Саме тому CISA пропонує найширший асортимент ключів — як стандартних, так і реверсивних.

Циліндри, які забезпечують високий ступінь захисту.

Найсучасніші циліндри було розроблено так, щоб вони могли забезпечити надійний захист від спроб злому і відповідати будь-яким вимогам управління доступом. Безпека, надійність і можливість управління доступом є трьома основними параметрами, за якими необхідно консультувати Ваших клієнтів, щоб вони могли правильно вибрати циліндр і ключ. Безпека — це здатність циліндра протистояти спробам розкриття або злому, які здійснюються за допомогою підроблених ключів, відмичок чи інших кримінальних інструментів. Надійність циліндра — це характеристика, що вказує на те, як довго може прослужити замок при його постійному використанні. Можливість управління доступом — це критерій, який стосується системи управління доступом і вказує на можливість використання циліндра для систем «майстер-ключ». Один ключ відкриває декілька дверей.

Європейський норматив EN 1303:2005 визначає вимоги до безпеки й надійності циліндрів.

Секретність циліндрового механізму, а таким чином і секретність ключа позначається ступенями від 1-ї до 6-ї і залежить від можливої ​​кількості комбінацій.

Стійкість до впливів або пасивна безпека циліндра може мати три ступеня — від нульової до 2-ї. Її критерієм є здатність протистояти різним видам розкриття — таким як висвердлювання чи виламування.

Напрацювання на відмову виражається у трьох ступенях — від 4-го до 6-го і критерієм її є кількість циклів відкривання-закривання – від 25.000 до 100.000, які за даним нормативом циліндр має витримати під час проведення випробувань. Чим вище присвоєний ступінь, тим вище рівень пропонованої безпеки.

Cisa завжди з повагою відноситься до існуючих нормативів та їх обов’язкового застосування і стала першим в Італії підприємством, яке одержало сертифікат ICIM, основою якого є європейський норматив EN 1303.

Зокрема, циліндри Astral Tekno, AP3 S і RS 3 S отримали сертифікати найвищих ступенів, передбачених нормативами EN 1303. Завдяки цьому сертифікату виробники броньованих дверей отримали можливість більш швидко і економічно вигідно сертифікувати свої двері за нормативом EN 1627. Тепер немає необхідності проводити випробування циліндрів. Цей сертифікат надає додаткову цінність і прозорість пропозиціям, які видають своїм клієнтам інсталятори й дистриб’ютори, а також зменшує ризик зниження класу двері через неякісний циліндр. Цей сертифікат надає кінцевому споживачеві ще більше гарантії, ніж ті, про які заявляє постачальник дверей, адже якщо при заміні циліндра споживач обирає циліндр з високим ступенем секретності, це тільки підвищує надійність дверей і замка.

Переваги циліндрів Cisa наочно продемонстровані в цій презентації.